ثبت تغییرات

اما در فایل چاپی رسید تاییده متنی وجود ندارد و فقط بارکد موجود است. ضمنا اساساسنامه شرکت را نیز مطالعه نموده و قوانین مربوط به تائین سمت برای اعضای هیئت رئیسه را بررسی نمایید. نیازی به انتخاب بازرسین وجود ندارد،در ثبت شرکت در تهران صورتی که هیئت مدیره تغییر می کند باید هیئت مدیره جدید انتخاب و ثبت گردند. شما می توانید شخصی که دارای مدرک سه سال بیمه می باشد را به عنوان عضو هیئت مدیره وارد شرکت نمایید و از مدرک ایشان استفاده نمایید.

استعلام تغییرات شرکت

دستور جلسه کاهش/ افزایش تعداد مدیران و اصلاح ماده اساسنامه. به سمت مدیر تصفیه انتخاب و کلیه اوراق و اسناد بهادار و عادی شرکت با امضاء آقای/خانم ………………………….. ضمناً هیئت مدیره تعهد نموده که کلیه برگه های سهام با نام شرکت ابطال و به جای آن سهام بی نام صادر گردید و در اختیار سهامداران قرار گرفت. اما حدنصاب ها جهت تشکیل این دو مجمع ۵۱% است یعنی چه برای مجمع عادی چه برای مجمع فوق العاده. فقط مهمترین نکته این است که حداقل لازم جهت تشکیل به غیر از ۵۱% وجود ۳ نفر از سهامداران است که ماده a hundred and one قانون تجارت رعایت شود. طبق ماده ۸۴ لایحه اصلاحی قانون تجارت، حداقل بیشتر از نصف سهامدارانی که حق رای دارند حضورشون الزامی­ست.

مراحل ثبت تغییرات در شرکت با مسئولیت محدود

پرونده شرکت مربوطه مطابق بادرخواست هیأت مدیره و تنظیم و تصویب صورتجلسه به شهرستان مربوطه ارسال می شود. اگر قصد دارید ثبت تغییرات را بصورت اینترنتی در سایت مربوطه انجام دهید باید مراحل زیر را بصورت گام به گام طی کنید. قبول و یا رد پیشنهادهایی که توسط هیئت مدیره، بازرسان و یا یکی از سهامداران ارائه می شود. کسانی که سهام برای شرکت را ارائه می دهند مطابق با قوانین، هیئت مدیره نام دارند.

  • لازم به ذکر است درصورتی‌که کارشناس اداره، موضوع شرکت را نیازمند کسب مجوز از مرجع خاصی بداند از مرجع مزبور، استعلام می‌نماید.
  • طی یک صورتجلسه باید اعضای هیئت مدیره تمدید شده و به اداره ثبت شرکتها اعلام گردند.
  • و تمام مدارک را بعد از پرینت و امضا برای ثبت شرکتها فرستادم.
  • باید طی یک صورتجلسه تغییر آدرس، آدرس شرکت به همراه کدپستی معتبر به اداره ثبت شرکتها ارسال گردد و بعد از آن اقدام به خرید دفاتر پلمپ نمایید.
  • به آدرس ………………………………………………………………… با پرداخت …………………..
  • بنده موسسه کاریابی با مجوز از وازرت تعاون کار و رفاه اجتماعی دارم .یک شریک دارم و میخواهم شرکتی به ثبت برسانم و شریکم را بعنوان مدیر عامل معرفی کنم .

ثبت شرکتهای سهامی خاص روش دیگری است که توسط آگاه ثبت امکان پذیر می باشد و سیستم کلی این نوع شرکتها به این صورت است که سرمایه افراد به تعدادی سهم تبدیل می شود. شما به عنوان سرمایه گذار بر اساس تعداد سهمی که در اختیار دارید، مسئولیت مشخصی نیز خواهید داشت. این نوع روش نیازمند بررسی های حقوقی و مراحل اداری آن بصورت دقیق می باشد و مدارک خاص خود را نیاز دارد. برای اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین آگاه ثبت بصورت رایگان در ارتباط باشید.

وظایف هیئت مدیره به شرح زیر است:

۱۰ـ نمونه صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده در خصوص تبدیل نوع شرکت. ۸ـ نمونه صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده در خصوص تغییر نام. از آنجایی که تغییر مرکز اصلی شرکت تغییر در مواد اساسنامه شرکت را در پی دارد و تغییر در مواد اساسنامه شرکت نیز در اختیار مجمع عمومی فوق العاده شرکت است، بنابراین نتیجه می گیریم که تصمیم به تغییر آدرس در اختیار مجمع عمومی فوق العاده است.

برگزاری جلسه در یک مکان و زمان وتاریخ خاصی صورت کی گیرد کلیه این موارد از مکان برگزاری زمان و تاریخ برگزاری و هم چنین دعوت نامه حضار در صورت جلسه باید قید گردد . اگر دعوت نامه حضار در روزنامه چاپ شود متن دعوتنمامه به همراه تاریخ آن ذکر شود. در جلسه الزامی است حضار شرکت کننده نام و مشخصات آنها ذکر شود در مواقعی در جلسه حضار شرکت کننده تعداد آنها به اندازه کافی نبوده در این صورت الزامی است همراه نام و مشخصات آنها میزان سهام آنها قید شود. هم چنین باید دقت کرد در قبل از برگزاری جلسه اگر از روزنامه ای برای دعوت حضار استفاده نموده اید ذکر نام روزنامه و مفاد دعوت و تاریخ آن الزامی است ( می توان برای راحتی کار از نسخه روزنامه درضمیمه صورت جلسه استفاده کرد ). “برخورد و رفتار کارکنان مجموعه ثبت تندیس و همچنین مدیریت محترم آقای غفارنژاد بسیار عالی است، چندین سال کارهای ثبتی و ثبت برند را به تندیس سپرده ایم.”

بارکد به صورت اتوماتیک از طریق اداره پست وارد گردیده است و نیازی به ورود دستی اطلاعات نمی باشد. اطلاعات اشخاص باید به صورت کامل در سامانه ثبت گردد. برای اخذ رتبه ، هر شرکتی باید یک مهندس هفت سال و یا دو مهندس سه سال (با سابقه بیمه و سابقه کار مرتبط) داشته باشد. بله با استفاده از یک صورتجلسه بابت تغییر نام شرکت ، می توان نام شرکت را تغییر داد. شما شخص حقوقی ندارید ، باید تمامی اشخاص حقیقی وارد گردند. صورتجلسه ها را می توانید از داخل سایت دانلود نمایید.

ثبت شرکت مختلط سهامی و غیر سهامی

ولی اگر تاجران بخواهند برای وسعت دادن به تجارت خود تغییراتی ایجاد کنند مثلا یک یا دو قلم کالا به موضوع صادرات های اولیه اضافه شود، این تغییرات باید رسما و به صورت قانونی در اداره ثبت درج شوند. ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود با ثبت تغییرات شرکت های دیگر روندی مشابه دارد و تفاوت اصلی در نوع و نحوه فعالیت شرکت است پس طبیعی است که تاجران فقط می توانند تغییراتی که می خواهند را در حدود اختیارات فعالیت شرکت ایجاد کنند. از آن جایی که این مدل ثبت برند شرکت سهامداران خود را مجبور به قبول کردن مسئولیت کامل مسائل مالی نمی کند و هر کس در سطحی که سرمایه گذاری کرده در این باره مسئولیت قبول می کند، خیلی مهم است که کم یا زیاد شدن بودجه اولیه شرکت و تغییر افرادی که سهامدار شرکت هستند را گزارش کنیم. بعد ازثبت شرکت، ممکن است موسسین (سهامداران) تصمیم به ایجاد تغییراتی در شرکت بگیرند که این تغییرات شرکت باید بطور رسمی و قانونی توسط اداره ثبت بررسی و تایید شود و در روزنامه رسمی کشور منتشر گردد.

چنانچه قصد دارید اساسنامه خود را تغییر دهید یا به طور کلی اساسنامه جدیدی را ثبت کنید. ارائه سند ثبت دایر بر ارسال دعوت نامه برای شرکاء چنانچه مجمع عمومی فوق العاده با اکثریت شرکاء تشکیل شده باشد. نمونه نامه تغییر آدرس درواقع صورتجلسه ای است که در ذیل آماده است اما باید بدانید که تغییر آدرس شرکت های تجاری با یکدیگر ثبت تغییرات متفاوت است و صورتجلسه ای که به این منظور تهیه می شود با یکدیگر تفاوت دارد. برای تبدیل آن به شرکت با مسئولیت محدود، رضایت همه شرکا لازم نیست چون به تعهدات آن ها چیزی افزوده نمی گردد. بنابراین شرکت تبدیل شده کارهای شرکت سابق را کماکان انجام می دهد و مزیت آن این است که تشریفات و هزینه ثبت مجدد یک شرکت را ندارد.

من یکبار صورتجلسه تغییرات را اینترنتی ارسال کردم.بدلیل عدم درج صحیح کلیه مصوبات در گام سوم مدارک عودت داده شد. سلام مرسی دوست عزیز بهتر است بعد از گرفتن مفاصا اقدام به ارسال صورتجلسه و مفاصا به صورت هم زمان اقدام نمایید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران تماس بگیرید. برای اینکار در بخش مجمع عمومی فوق العاده گزینه انتخاب مدیران و سمت آنها را انتخاب کردم و انتخاب و بازرسین و …. ثبت تغییر آدرس شرکت زمانی انجام می شود که شرکاء و سهامداران شرکت تصمیم می گیرند بنا به عللی مرکز اصلی شرکت را تغییر بدهند که این تغییر آدرس ممکن است از یک نقطه شهر به نقطه دیگر همان شهر و یا از یک شهر به شهری دیگر از یک استان و یا از یک استان به استان دیگر صورت گیرد. برای اطلاع دقیق از هزینه های ثبت شرکت در تمام نقاط ایران، با کارشناسان مجرب موسسه حقوقی بازرگان در تماس باشید. کارت بازرگانی مجوزی است که دارنده آن چه شخص حقیقی و چه شخص حقوقی می تواند اقدام به صادرات و واردات کند.

مجمع عمومی فوق العاده شرکت با حضور کلیه شرکاء/ اکثریت شرکاء در محل شرکت تشکیل و نسبت به نقل و انتقال سهم الشرکه خانم ها / آقایان …………………………………. سرمایه ثبت شده …………………… ریال در تاریخ ………… ساعت …….. مجمع عمومی فوق العاده شرکت با حضور کلیه شرکاء / اکثریت شرکاء در محل شرکت تشکیل و نسبت به تغییر یا الحاق مواردی به موضوع شرکت اتخاذ تصمیم شد.