ثبت برند

چنانچه امور توسط وکیل انجام می شود باید وکالتنامه رسمی همراه مدارک ارائه شود. ها و مالکیت صنعتی، مشعر بر ثبت علامتی که ابطال آن درخواست می شود. توصیف و تعیین اجزاء علامت و تعیین حروف مشخص در صورتی که علامت مورد درخواست ثبت مشتمل بر حروف خاص باشد. نام و نشانی نماینده قانونی در صورتی که اظهارنامه توسط نماینده تسلیم شده باشد. مهلت رفع نقص برای اشخاص مقیم در ایران ۳۰ روز و برای اشخاص مقیم در خارج از کشور ۶۰ روز از زمان ابلاغ محاسبه می شود. مراکز تجاری یا عمومی را به ویژه در مورد مبدا جغرافیایی کالاها یا خدمات یا خصوصیات آنها گمراه کند.

طبق قانون زمان ۳۰ روزه ای برای انتظار به اعتراض در نظر گرفته شده است. فقط بعد از تایید اولیه برند در سایت است که باید نسخه فیزیکی مدارک را تحویل اداره ثبت بدهید و تا قبل از آن نیاز نمی باشد. برند‌هایی که ثبت می‌شوند تا ۱۰ سال اعتبار دارند و پس از پایان ۱۰ سال نیز یک مهلت ۶ ماهه وجود دارد تا نسبت به تمدید برند برای مدّت ۱۰ سال دیگر اقدام شود و این پروسه برای دوره‌های متوالی تکرار می‌شود. مطابق با قانون، از تاریخ انتشار روزنامه رسمی مرحله اول برای اشخاص ثالث ۳۰ روز فرصت وجود دارد که اگر ثبت علامت تقاضا شده را مغایر با حقوق قانونی خود می‌دانند نسبت به ثبت آن رسماً اعتراض نمایند. همچنین اگر در مراحل ثبت برند سوالی نیز داشتید می توانید آن را در قسمت نظرات سایت مطرح کنید تا کارشناسان کارمنتو در اسرع وقت به آن پاسخ دهند. در مرحله‌ی اول ثبت نام،‌ باید نوع شخصیت مورد‌نظر را مشخص کنید.

  • پس حتما به این نکته توجه کنید زیر فرآیند ثبت برند قدری پیچیده و زمان بر است و اگر قراداد نداشته باشید ممکن است در آینده به مشکل بخورید.
  • معمولا مدت زمانی که برای این کار در نظر گرفته شده است چیزی در حدود ۶۰ روز است و ممکن است برخی از افراد اصلا از کارهای اداری و گذراندن وقت خود در صف اداری خوششان نیاید پس می توانند صفر تا صد این کار را به دست مشاورین ما بسپارند تا در کوتاه ترین زمان، ثبت علامت شما را انجام دهند.
  • به همین منظور با مذاکراتی که با صاحبین برند انجام می دهند با آنها طبق قراردادی مکتوب موافقت می نمایند تا از برند آنها در مدت مشخصی استفاده نموده و محصولات خود را به فروش برسانند .
  • پس از بررسی مدارک، اگر پرونده ی متقاضی رد شود، از ابتدا باید نسبت به تعیین نام و علامت تجاری اقدام شود.

برندی برای ثبت آن درخواست می کنید باید در حوزه کاری خود یکتا باشد. متقاضی به روزنامه رسمی مراجعه و آگهی ثبت علامت تجارتی را جهت درج در روزنامه ارائه میدهد. با ملاحظه پرونده و محاسبه فیش مبلغ حق الثبت را صادر و متقاضی برای پرداخت به شعبه بانک ملی مستقر در سازمان ثبت رجوع نموده و پس ا ز پرداخت وجه به حسابداری مراجعه و یک نسخه از فیش را تحویل حسابداری می دهد. مسئول حسابداری با ملاحظه فیش انعکاس در دفاتر مربوطه اظهار نامه را ممهور نموده و تحویل متقاضی میدهد. آئین نامه‌ی علائم، کالاهای تجارتی را طبقه‌بندی کرده است و هر علامتی که برای طبقه‌ای از کالا ثبت شده، در همان طبقه از طرف دیگری قابل ثبت و انتقال نیست. شرکت الماس داران پارسه خاورمیانه با به کارگیری از نیروهای متخصص و حقوق‌دانان مجرب نسبت به خدمات ثبتی در تهران می‌تواند در کنار شما خدمات ویژه‌ای ارایه نماید، وکلای مجرب و با دانش این شرکت امور ثبتی شما را در اسرع وقت بدون هیچ وقفه‌ای انجام خواهند داد.

تراز سنگین و مثبت بانک ملت در ۴ ماهه

و در پایان باید به این نکته اشاره کنیم که موارد ذکر شده، تنها مواردی کلی از مراحل ثبت برند در سامانه‌ی ثبت اسناد و املاک کشور بود. مراحل پیچیده‌تر مانند مالکیت‌هایی با حضور دانشگا‌‌ها، اتباع خارجی، درخواست‌های اصلاح و موارد مشابه، قطعا نیاز به آشنایی بیشتر با قوانین ثبتی دارد در صورت نیاز به مشاوره در زمینه قوانین ثبتی از مشاوران برتر کارمنتو در هر زمان و مکان کمک بگیرید. حالت دیگر رد درخواست متقاضی، مغایر بودن آن با قوانین، یا وجود علامت مشابه در سامانه است. در این حالت، پیام رد مشروط یا رد مطلق برای متقاضی ارسال می‌شود. در نهایت در صورتی که تمامی موارد مورد تایید کارشناس باشد، پیام صدور آگهی نوبت اول(تقاضای ثبت)برای متقاضی ارسال می‌شود. در این مرحله، متقاضی باید تمامی مدارک رابه‌صورت کپی برابر اصل به سازمان ارائه دهد تا گواهی اولیه‌ی چاپ در روزنامه‌‌ی رسمی برای او صادر شود.

آدرس و تلفن اداره ثبت برند، لوگو و علائم تجاری

سلام لطفا هزینه ای که برای خدامات ثبت برند دریافت می کنید بفرمایید. خیر موضوع پیچیده ای نیست، شما باید مدارکی که در متن بالا ذکر شده فراهم کنین تا بشه لوگو رو بنامتون ثبت کرد. هر کدام از موارد ذکر شده (ارائه قرارداد معتبر سفارش کالا و یا استفاده از مجوز دیگران) به تنهایی کفایت میکند. در مورد علائم تجاری مطالب متنوع و بسیار زیادی در سایت ما وجود داره و به راحتی در دسترس شماست. بله پروسه زمانی ثبت برند به نسبت قبل طولانی‌تر شده و بسیاری از اوقات با صف‌های طولانی روبه‌رو هستیم. خیر به هیچ عنوان هیچ شخصی مجاز نیست برندی رو به ثبت برسونه که قبلاً (در همان طبقه و همان کالاها و خدمات) بنام شخص دیگری ثبت شده.

ثبت اجباری علامت

با ارسال روزنامه رسمی دوم از طریق وکیل درخواستآگهی انحصاری ۱۰ سالهثبت علامت تجاری را به اداره مالکیت صنعتی می دهیم. اولین گام از مراحل ثبت برند انتخاب یک نام مناسب یا شکل و تصویر زیبا و یا ترکیبی از هر دو است. به منظور حصول اطمینان از عدم ثبت نام برند پیشنهادی خود می توانید به پایگاه اطلاعاتی روزنامه رسمی کشور مراجعه فرمایید. با استعلام برند قبل از ثبت می توانید از تمامی برندهای ثبت شده در ۴۵ طبقه کاری مطلع شوید.

همانگونه که قبلا اشاره شد علامت تجاری هویت و شناسنامه محصولات و خدمات شما نه در ایران که در کل جهان می باشد. یک برند خوب برندی است که ضمن معرفی خدمات و محصولات شما شهرت و بازار خوبی را هم برای شما فراهم نماید . چه بسیار افرادی که ابتدا برای انتخاب تامین کننده خود به برند و نشانه تجاری آنها توجه کرده و وجهه آنها را تشخیص می دهند. افرادی که اقدام به ثبت برند می کنند باید با تغییرات زمان پیش بروند و به علاقه مندی های جدید مخاطب نیز اهمیت دهند. ثبت برند بیشتر از آنکه هزینه باشد یک سرمایه گذاری است و برای صاحب آن یک سرمایه ارزشمند به حساب می آید و شخص باید برای انتخاب عنوان برند خود توجه بسیاری بکند تا آن نام تمام نیازمندی هایش را بر طرف سازد. برای اینکه یک نام تجاری در ذهن مصرف کننده باقی بماند باید از پیام های تبلیغاتی نام برند که هویت آن است نشات گرفته باشد.

از این رو به واسطه ی مجلل بودن آن می‌تواند مشتریان بیشتری جذب کند. چگونگی ثبت برند تجاری در سایت رهام ثبت به تحلیل آن می پردازیم. ۵- پرچمها، نشانهای سلطنتی، علائم رسمی دولتها و نشان کشورها و سازمانهای بین المللی که نمونه ای از آنها به دفتر بین المللی سازمان جهانی مالکیت معنوی اعلام شده است. مدت زمان درج آگهی تقاضای برند در روزنامه رسمی (نوبت اول) ۳۰ روز می باشد. با ثبت برند افراد سرمایه گذار اعم از حقیقی یا حقئقی (سایر شرکت ها)تمایل بیشتری برای همکاری با شرکت پیدا می کند.

کلیه فعالیت‌ها و خدمات سامانه ثبت آنلاین آسان ثبت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. با سلام بله که میشه دوست عزیز، برای مشاوره ثبت شرکت در تهران با شماره های موسسه تماس بگیرید. جناب فتحی بستگی به تعداد طبقات و ریز کالاهای شما دارد برای استعلام دقیق قیمت لطفا تماس بگیرید.

برای ثبت علامت مورد نظر انتخاب نام و عنوان مناسب ، گامی موثر در جهت ثبت علامتی مطمئن و فاقد ایراد می باشد. علائمی که به هرشکلی حق تقدم دیگر افراد حقیقی یا حقوقی را در زمینه ثبت برند ضایع می کند. برند شما ثبت شده و باید درخواست صدور تصدیق داده شده و تصدیق برند خود را از اداره مالکیت معنوی تحویل بگیرید. ۶.چنانچه می خواهید در صورت نیاز از حق تقدم استفاده کنید باید مدارک مربوط به آن را همزمان که اظهارنامه را تسلیم می کنید تسلیم نمایید.