بهترین اسامی خاص برای برند

یک برند می تواند دارای نام هنری باشد که با آن می تواند خود را در مارکت ماندگار سازد . از سویی انتخاب اسم هنری برای برند امری بسیار حسای است زیرا ممکن است آن اسم که به اداره مالکیت صنعتی و ثبت برند ارائه می گردد به دلایل مختلف از سوی کارشناسان نام در این اداره رد شده و امکان ثبت آن در این مارکت نباشد . یک اسم خلاقانه می تواند شامل نوع و جنس عرضه محصولات توسط دارنده برند باشد که بتواند با بازی با کلمات و عبارات خود را در ذهن مشتریان هک کرده و تا سال ها باعث شناخت آن حرفه گردد. اسامی خلاقانه از مواردی است که باید با تدبیر بسیار اقدام به نام گذاری برای برند و علامت تجاری انجام گیرد و تماما فارسی بوده و با شئونات اسلامی نیز هم سو باشد .

اینکار بوسیله نامه یا تلگرافی از ادارات ثبت استعلام می شود و یا متقاضی خود مستقیماً با درخواست کتبی مراجعه نموده و تقاضای نام می نماید. در هنگام ساخت اسم شرکت موردی که از همه مهم تر است این است که نام انتخابی شما دارای سابقه ثبت نباشد. بهتر است بلافاصله پس از انتخاب اسم برند، دامنه‌ی اینترنتی مورد نظرتان را بخرید و اکانت شبکه‌های اجتماعی‌تان را نیز ایجاد کنید(به عنوان راهنمای انتخاب اسم برند حتما این موضوع را در نظر داشته باشی). اسم شرکت و یا برند شما نباید قبلا در دامنه‌های اینترنتی ثبت شده باشد. در واقع اگر نتوانید به‌ صورت قانونی برند خود را ثبت کنید، هر چه تلاش کرده‌اید به هدر می‌رود. پس باید قبل از انتخاب قطعی نام برند، با همه‌ی قوانین انتخاب اسم در ایران آشنا شوید تا به مشکل نخورید.

در واقع اسم تجاری اسم خاصی است که با مخاطب با شنیدن آن باید هویت شرکت مشخص شود. چند اسم مناسب برای شرکت‌هایی با حوزه‌های کاری مختلف پیشنهاد داده‌ایم. یکی از مهم‌ترین کارهایی است که می‌توان برای پیدا کردن اسم مناسب انجام داد. برای این ثبت برند کار از افراد خلاق تیم خود دعوت کنید در یک جلسه با شما همراه باشند و اسم‌های مختلف پیشنهاد بدهند. همه اسم‌ها را یادداشت کنید و به تعداد مشخصی محدود نشوید. روش طوفان فکری بخاطر تعداد زیاد ایده‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و کارساز است.

اسامی اصیل ایرانی برای برند

سبب ایجاد مشهوریت و معروفیت میان شرکت،خدمات و محصولات می گردد. حق استفاده منحصر به فرد برند تنها برای کسی که برند خود را به ثبت رسانده باشد شناخته می شود. شرکت سهامی عام، جز شرکت‌های تجاری است که این شرکت‌ها به این دلیل سهامی عام خوانده می‌شوند که سرمایه خود را از طریق فروش سهام خود به مردم به دست می‌آورند، و درصدی ثبت شرکت در تهران از سهام در دست مردم و درصدی در دست مسئولین شرکت هست. تعلام اولیه حدود ۴۵ روز می باشد تا آگهی اول و بعد از این ۴۵ روز ، ۳۰ روز برای آگهی دوم زمان می برد و برای آگهی سوم ، ۳۰ روز بعد از آگهی دوم یعنی حدود ۱۰۵ روز در مجموع. البته این زمان با توجه به قوانین روز اداره مالکیت صنعتی و علائم تجاری می تواند متغیر باشد .

درود خدمت شما..نام فوژان در لیست موجود است و نامی با ریشه فارسی است.. اما من به شخصه اسم آریا رو توصیه میکنم که هم اشاره به نسل آریایی ایرانی ها داره و هم اصیل ایرانی هست.همچنین همخوانی زیبایی با کیمیا دارد و اسمی است که هیچ موقع کهنه نخواهد شد.همچنین نام کشورمون از این کلمه گرفته شده.. درود خدمت شما..بله این اسم ایرانی می باشد که به لطف شما به لیست افزوده شد..موفق و پیروز باشید..

انتخاب اسم دخترانه با حروف الفبا

از همان ابتدا با رعایت چند نکته ساده ، می توانیم از مشکلات احتمالی که ممکن است کسب و کارمان را در اثر انتخاب نام نادرست با شکست مواجه کند،پیشگیری کنیم. برندها به صورت تصادفی و به دور از هر اولویتی در این بخش از سایت قرار گرفته و مدرسه برنژصرفا از نظر بررسی و بحث آموزشی به استفاده از نام آنهادر این مقاله پرداخته است. ذهن خود را با تحلیل اسامی پیرامونتان درگیر کنیدو نسبت به نام هایی که در محیط اطراف و پرامونتون می تغییرات شرکت بینید بی توجه نباشید. سعی کنید آنها را از نقطه نظرات مختلف و براساس چیزهایی که آموخته اید مورد توجه قرار دهید. اصل کلمه Kwanon بود به معنی الهه بودایی، که در سال ۱۹۳۵ به دلیل اینکه در کل جهان مطرح شود به صورت Canon درآمد که هم از نظر نوشتاری و تلفظ نسبت به اصل کلمه ساده تر و روان تر است. می خواهیم با مرور برخی برندها، به روشها و ایده هایی که صاحبان این برندها در انتخاب یا ایجاد نام تجاری به کار گرفتند، بپردازیم.

یا هیمالیا که تداعی‌کنندۀ سرما و بوران است، نام خوبی برای برند یخچال فریزر است. از سایت واژه‌یاب برای یافتن معنی کلمات و پیدا کردن ایده‌های جدید استفاده کنید. همچنین، برای ثبت نام برند، نمی‌توانید از اسامی مشابه برندهای مشهور (مثل سیب که مشابه اپل است)، اسامی که قبلاً ثبت شده‌اند، کلمات توهین‌آمیز (مثل نادان) و کلمات عام (مانند صنایع غذایی) استفاده کنید. در صورت استفاده از نام مشابه یا کپی، برندی که قبلاً آن نام را ثبت کرده می‌تواند از شما شکایت کند و غرامت بگیرد. منابع تعیین نام و چگونگی ساخت برند جدید در تجربه و مهارت مشاور برند است.

نام های دختر ایرانی

پس بهتر است اسمی که انتخاب می‌کنید ویژگی‌های یک اسم خوب را داشته باشد تا در آینده از انتخاب آن پشیمان نشوید. نام شرکت نباید تکراری باشد و اگر سه سیلابی است، حداقل دو سیلاب آن با نام‌های ثبت شده تفاوت داشته باشد. هرچه تعداد نام‌های پیشنهادی در فرایند ساخت اسم شرکت بیشتر باشد، بهتر است، زیرا در صورت تکراری بودن می‌توانید به سراغ سایر گزینه‌ها بروید. اولین گام این است که بدانید در حال انتخاب یا ساخت اسم شرکت با چه ویژگی‌هایی هستید.

  • برندهایی مثلاپل، جگوار، عقاب، ردبول مثال‌های خوبی برای یک اسم بصری هستند؛چون هم‌زمان یک تصویر واضح از آن‌ها در ذهن شکل می‌گیرد، بنابراین دست طراح برای مانور روی ویژگی‌های بصری باز است.
  • و- در مورد تاسیس شرکتهای تعاونی در مرحله نهائی این گونه پرونده ها به قسمت انتخاب نام شرکت فرستاده می شود که در این قسمت نام شرکت تعاونی و شماره ثبت و تاریخ ثبت آنها در دفاتر مربوطه وارد و به قسمت بایگانی شدن فرستاده می شود.
  • این بخشش بدین صورت انجام یافته که پادشاه دشمن (که گویا پادشاهی رومی بوده است به نام والرین!؟) در حضور همگی (هم قوای دشمن و هم سپاه ایران) در کنار اسب پادشاه ایران چهار زانو زده و آنگاه پادشاه ایران با قدم گذاردن بر گرده او سوار بر اسب خویش شده.
  • برای انتخاب اسم بهتر است ابتدا قلم و کاغذی را برای خود آماده کنید و از لیست چند مورد را انتخاب کنید.

با سلام.میخواستم بدونم نامهای آرتین و آراس و آراد ریشه این نامها به کجا برمیگردد آیا این نامها اصالت ایرانی دارن؟و معنی آنها چیست؟ولطفا نامهای آیین-گلنام-ترگل رو به لیست اضافه کنید. برای پسر شبیه رایان و رادین که اصیل ایرانی باشه چه پیشنهادی دارین. درود دوست عزیز نگار چند معنی میده یکیش بله چیزی که شما فرمودین نقش و نگاری که در حاشیه ی پارچه های زربافت کشیده می‌شود و یکیش به استعاره معشوق و محبوب یا یار زیبا . و هنر و زیبایی … می تونید به لغت نامه دهخدا مراجعه کنین.. سلام دوست عزیزم متونم اعتراف کنم کامل ترین مرجع اسم های ایرانی رو شما دارید میتونم خواهش کنم اسم منم ثبت کنید فقط توی ویکی پدیا ثبت شده. در انتخاب نام برند ملاک های متعددی باید در نظر گرفته شود که به عنوان نمونه ترکیب کلمات با یکدیگر ، بهره مندی از ارتباطات مفهومی کلمات ، بهره مندی از نام موسس و … در این زمینه به کار گرفته می شود .

ثبت فردا

درود من نامم ابوالقاسم بود ولی تا ۱۸ سالم شد به سختی عوض کردم وحالا خیلی خوشحالم که افشین شدم از عرب وعرب جماعتم متنفرم. میخواستم اگر زحمتی نیس چنتا اسمی که به فائزه بیاد بهم پیشنهاد کنید. اگه شما هم پیشنهادی دارید خوشحالمون میکنین.ممنونم.فقط خیلی زود. اسم خودم علی وهمسرم طلا نمیدونم چه اسمی به این دو اسم میخوره اسمهای شخصیت های تاثیر گزار در تاریخ ایران رو بیشتر ترجیح میدم.