اسناد و مدارک لازم برای ثبت شرکت

شما میتوانید در ترکیه یک شرکت لیمیتد ثبت کنید و بعد از ثبت میتوانید در شرکت خودتان در ترکیه مشغول به کار شوید. شما میتوانید با ثبت شرکت اقدام به فعالیت و کار در شرکت خود کنید. در خصوص شرکت هایی که با ایران تبادل دارند باید پس از ثبت شرکت حساب بانکی بدون استعلام از بانک افتتاح نمود. همچنین در صورت رعایت نکات مربوط به این کار می توانید تبادلات مالی نیز از طریق حساب بانکی شرکت نیز داشته باشید. اخذ شهروندی از طریق ثبت شرکت باید در ابتدا ۵ نفر کارمند ترک در شرکت استخدام شوند به مدت ۵ سال. در مورد مدت زمان خروج شما هم بیش تر از ۱۸۰ روز نمیتوانید خارج از ترکیه باشید.

ارائه مجوز اگر فعالیتشرکتنیاز به داشتن مجوز یا موافقت اصولی از مراجع ذی صلاح داشته باشد . ارائه گواهی پرداخت حداقل سی و پنج درصد سرمایهشرکتاز بانکی که حسابشرکتدر شرف تاسیس در آن جا افتتاح شده است . نفر یا بیشتر باشد و مسئولیت شرکا به میزان سهمی خواهد بود که درشرکتسرمایه گذاری کرده است . ، ثبت اینترنتی شرکت، شرایط ثبت شرکت، مدارک ثبت شرکت و استعلام ثبت شرکت خواهیم پرداخت . کلیه امور حقوقی در مجتمع ایلیا را با هزینه های ثابت و زمان مشخص توسط وکلای متخصص زبده دریافت کنید.

دفاتر پلمپ و مدارک مورد نیاز جهت اخذ پلمپ دفاتر

امروزه تمامی شرکت ها و ارگان های دولتی برای این که بخواهند با شما همکاری کنند و این که محصولات و یا خدماتی را از شما دریافت کنند نیازمند کد اقتصادی هستند. کد اقتصادی زمانی به شما تعلق می گیرد که برای ثبت شرکت خود اقدام کرده باشید و این کد به اشخاص حقیقی تعلق نمی گیرد. شرکت نامه ها و اساسنامه ها، فرم های پیش فرضی دارند که فقط باید آن ها را پر کنید و در نهایت اگر تمایل داشتید می توانید قوانین مخصوص شرکت خودتان را نیز به آن اضافه کنید . حال نوبت به این خواهد رسید که کپی برابر اصل شده ای از اساسنامه را در سامانه اداره ثبت شرکت ها بارگذاری کنید . با توجه به گسترش روز افزون علم و فناوری و دسترسی مردم به اینترنت، دولت ها تمایل دارند که خدمات خود را هرچه بیشتر به شکل الکترونیکی ارائه دهند.

  • ثبت شرکت موجب می شود میزان سهام و سود و سمت مشخص شود و از این طریق سهام داران، مؤسسین و شرکا از شرکت و کلیه قراردادهای شرکت اطمینان حاصل کنند.
  • با ثبت شرکت های سهامی عام این امکان را افراد عام فراهم میکنید تا سهم شرکت را برای فروش گذاشته و مردم عام می توانند سهام شرکت سهامی عام شما را که در بانکها برای فروش گذاشته اید خریداری و با پرداخت هزینه ی مشخص شده به شرکت از سهم شما برخوردار شوند.
  • علامت تجاری، علامتی است که برای مشخص کردن و معرفی کالاها و محصولات بکار می رود و شامل نقش یا تصویر یا رقم یا حرف یا عبارت یا مهر و … می شود و امتیازی است برای تشخیص کالایی از کالای دیگر.
  • ثبت شرکت سهامی خاص، در این نوع شرکت ها، لازم است ابتدا عقد قرارداد ثبت شرکت را با عنوان “سهامی خاص” به صورت حضوری، تلفنی و یا آنلاین انجام دهید.

اگر منظور شما خروج از هیأت مدیره باشد، می توانید با اظهارنامه رسمی استعفا داده و منتظر تعیین جانشین شوید. لطفا شریط و هزینه های صفر تا صد انجام کار رو برام ثبت شرکت در تهران ای میل کنید. خیر فقط تبدیل شرکت­های سهامی خاص و عام به یکدیگر امکانپذیر است. در سال ۱۴۰۰ و طبق آخرین قوانین ” فقط تصویر مدارک شناسایی اعضا ” مورد نیاز است.

ثبت شرکت سهامی خاص

جهت شرکت در مناقصات و گرفتن پروژه هایی که کارفرمای آنها دولتی می باشد شخص حقیقی قادر به اخذ مناقصه نمی باشد و حتما باید تحت عنوان شرکت یا شخص حقوقی شرکت کنند . اغلب عنوان های افتتاح شرکت ، شرکت سهامی خاص ، شرکت با مسئولیت محدود و شرکت دانش بنیان میباشد . بعد از اینکه تصمیم گرفتید چه نوع شرکتی ثبت کنید باید نام شرکت و موضوع فعالیت را انتخاب کنید. می توانید به مقالات راهنمای انتخاب نام و موضوع فعالیت شرکت مراجعه نمایید.

ثبت شرکت

۲ـ حداقل سرمایه برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود و سهامی خاص یک میلیون ریال است . یکی از مهم ترین اقداماتی که پس از ثبت شرکت باید صورت بگیرد ، ثبت برند و علامت تجاری می باشد. ثبت برند به بهره وری و حاشیه امنیتی شرکت ها ، ارگان ها و کارخانجات و همچنین موثر بودن هدف شرکت ها و ارگان ها و محصولات در جهت ورود به بازار کمک قابل توجهی می نماید.

قبل از این که بخواهید اقدام به ثبت شرکت در تهران کنید باید ابتدا یک نام مناسب را برای شرکت خود انتخاب کنید. دو یا چند نفر قصد شروع یک فعالیت تجاری با ضمانت بیشتر را داشته و یک یا چند نفر از شرکا بتوانند تمامی مسئولیت ها و تعهدات شرکت را تضمین نمایند. سرمایه گذاران معمولا به دلیل مسئولیت های سنگین شرکت تضامنی، به ثبت چنین شرکتی تمایل چندانی نشان نمی دهند، مگر اینکه به دلیل نوع فعالیت خود، مجبور به انجام آن شوند. ما در این مطلب قصد داریم کمی بیشتر درباره ثبت شرکت در تهران صحبت کنیم و اطلاعات جامع و کاملی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

misc