استعلام شناسه ملی اشخاص حقوقی

در سامانه ثبت درخواست صدور سند مالکیت، کلیه افرادی که برای اراضی خود نیاز به سند مالکیت دارند، می توانند درخواست خودشان در این بخش از سامانه وارد نمایند. همچنین، پس از ثبت درخواست امکان پیگیری درخواست به صورت آنلاین وجود دارد. برای ثبت نام در ثبت من باید از قسمت ورود موجود در بالای سایت اصلی گزینه ایجاد حساب کاربری را انتخاب کرده و سپس اطلاعات خواسته شده را وارد کرده و در نهایت رمز موقتی که برایتان پیامک می شود را وارد کنید تا مراحل ثبت نام شما تکمیل گردد.

  • در این قسمت امکان پیگیری پرونده های در حال اجرای ادارره ثبت اسنادوجود دارد.
  • به منظور ارائه خدمات الکترونیکی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور راه اندازی شده است.
  • در بخش پیگیری پرونده اجرا متقاضیان می توانند با استفاده از شماره پرونده و رمز شخصی، آخرین وضعیت پرونده اجرایی ثبتی خود را در سامانه سازمان ثبت اسناد و املاک پیگیری نمایند.
  • در صورتی که مدارک ارسال شده برای مسئولان اصلی مورد قبول واقع شده و موفقیت لازم در مصاحبه‌ی شغلی به شکل حضوری کسب شود، فرد مورد نظر به عنوان یکی از نیروهای منتخب برای منصب سردفتری به نهاد اصلی معرفی می‌ شود.
  • از دیگر بخش های پیشخوان سامانه ثبت من ، بخش اشخاص حقوقی، شکایات، نوبت دهی ، مکاتبات مکانیزه و نظرسنجی می باشد.

حال درصفحه ی پیش روی باید اطلاعات عمومی شرکت به درستی ثبت شود، این اطلاعات شامل(استان و شهرستان واحد ثبتی، مدت فعالیت شرکت، شروع سال مالی، تلفن، کدپستی، نشانیو…) می باشد. بعد از ثبت این اطلاعات و وارد کردن کد امنیتی بر روی گزینه ی”گام بعدی” کلیک نمایید. طراحی و ثبت برند و علامت تجاری شما از صفر تا صد تا مرحله دریافت سند رسمی بصورت انحصاری و استعلام کاملا رایگان نام مورد نظر شما. داوطلبان می‌ توانند از طریق سایت آزمون سردفتری، نتایج اولیه آزمون خود را رویت کرده و در صورتی که نمره‌ای ایده آل دریافت کرده باشند، می توانند خود را برای شرکت در مصاحبه های حضوری و در واقع آزمون نهایی آماده کنند. نتایج اولیه این آزمون بزرگ در سایت اعلام نتایج آزمون سردفتری به آدرس iripo.ssaa.ir به مدت زمان ۲۰ روز پس از برگزاری این آزمون در دسترس خواهد بود.

آیا با تصویب طرح تسهیل، منتظر آزمون سردفتری باشیم؟ یا امتیاز سردفتری بخریم؟

کارشناسان مرکز مشاوره حقوقی دینا نیز آماده اند تا با ارائه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی دینا به سوالات شما عزیزان پیرامونسامانه سازمان ثبت اسناد و املاک پاسخ دهند. بخش تصدیق اصالت اسناد و اوراق دفاتر اسناد رسمی سایت سازمان ثبت اسناد و املاک نیز همانند بخش قبل بوده، با این تفاوت که در این قسمت، استعلام اصالت اسناد و اوراق دفاتر اسناد رسمی با استفاده ثبت برند از شناسه سند و رمز تصدیق آن امکان پذیر می باشد. از جمله بخش هایی که در سامانه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ارائه می شود، بخش اجرای اسناد رسمی است. در بخش از میز خدمت سامانه ، خدمات خاصی ارائه می شود که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم. در بخش جستجو در بانک اختراعات می توان به اختراعات مختلف ثبت شده در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور دسترسی داشت.

لازم به ذکر است برای استفاده از خدمات لازم است در سامانه ثبت نام کنید. چرا که هزینه ثبت شرکت در مناطق آزاد نسبت به هزینه ثبت شرکت در سرزمین اصلی بسیار بیشتر است. متقاضی ثبت شرکت از طریق سامانه اینترنتی بعد از این که اطلاعات درخواستی در سامانه ثبت شرکت ها را تکمیل نمود می بایست مدرک اصلی صورت جلسات تنظیمی به علاوه ضمائم آن را از طریق پست سفارشی به آدرس ذکر شده در تأییدیه پذیرش ارسال نماید .

ssaa. ir

این است که در سامانه سمعی بصری اخبار به صورت کاملا سمعی بصری و بدون متن به افراد اطلاع میدهد. مشاور گروپ از سال ۱۳۹۲ به صورت تخصصی کار خود را در زمینه مشاوره آغاز کرد و با استعانت از خداوند متعال و اعتماد مردم عزیز کشورمان تاکنون توانسته میلیون ها ساعت مشاوره تلفنی و حضوری ارائه دهد. از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره صدای مشاور تماس حاصل فرمایید. شرکت نامه ها و اساسنامه ها، فرم های پیش فرضی دارند که فقط باید آنها را پر کنید و در نهایت اگر تمایل داشتید می توانید قوانین مخصوص شرکت خودتان را نیز به آن اضافه کنید.

Tag : Iripo Ssaair

با ثبت اختراع از به ثبت رسیدن هر گونه اختراع مشابه با اختراع خود جلوگیری می‌کنید و در صورت تقلید دیگران از اختراع‌تان می‌توانید از آن‌ها شکایت کنید. ثبت اختراع موجب می‌شود که مخترع بتواند اختراع را ذخیره به قصد عرضه برای فروش نماید. ثبت اختراع به مخترع اجازه بهره‌برداری از تلاش‌هایش برای اختراع را می‌دهد. جهت پیگیری وضعیت پرونده خود میتوانید به آدرس ejra.ssaa.ir مراجعه نمایید.

استعلام آی پی

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد. سامانه بسیار خوبی است فقط تنها اشکال آن این است که خیلی زود (زیر ۱ دقیقه) پیام “زمان شما منقضی شده است” میدهد و باید دوباره با رمز جدید وارد شویم. در زمان انتخاب تاریخ دقت فرمائید روز انتخاب شده مصادف با تعطیلات رسمی نباشد.

با دانلود اپلیکیشن لبیک و نصب این برنامه بر روی تلفن همراه خود، می توانید به سرعت از آخرین اخبار و اطلاعیه های مرتبط با عمره و عتبات دانشگاهیان آگاهی یابید. همچنین امکان مشاهده اطلاعات کاروان، شرکت در مسابقات برگزار شده در این سامانه، مشاهده برنامه سفرهای پش رویتان، شرکت در نظرسنجی و … اگر می خواهید به تمامی خدمات سامانه ثبت من دسترسی داشته باشید، پس از ورود به سامانه، نسبت به ایجاد حساب کاربری و ثبت نام در سامانه اقدام نمایید.

اکان خوبی که در این سامانه وجود دارد امکان مشاهده دفاتر اسناد رسمی و یا ازدواج و یا طلاق اطراف شما بر روی نقشه است. صرفاً اشخاص حقیقی و حقوقی که در ادارات اجرا و ثبتی تابعه این اداره کل دارای پرونده ثبت شرکت در تهران می باشند امکان ثبت نام و اخذ نوبت در این سامانه را دارا می باشند. پس از طی این مراحل، باید اطلاعات مربوط به سرمایه و سهام همان شخصی که در صفحه ی اشخاص وارد نمودید را در کادر مربوطه پر کنید.

حوزه و گستره فعالیتی شرکت باید به صورت دقیق در سامانه وارد گردد و در صورت نیاز مجوز های مربوطه نیز اخذ گردد چنانچه که در ذیل موضوع شرکت باید این جمله عنوان گردد ” پس از اخذ مجوز های لازم از مراجع ذیربط ” . اطلاعاتی از جمله وضعیت شرکت ، نام ، آدرس ، نوع شرکت ، تاریخ ثبت شرکت ، کدپستی و … برای شما به نمایش ثبت تغییرات شرکت گذاشته می شود . ✔️ این سامانه امکانات مختلفی اعم از امکان ثبت شرکت و موسسات مختلف را ایجاد می کند که تمام امکانات ارائه شده توسط این شرکت در این مقاله گفته شده است. در صورتی که به فرم های اجراییه اسناد رسمی نیاز دارید، می توانید از طریق بخش فرم های اجراییه اسناد رسمی اقدام به دریافت این فرم ها کنید.

در قسمت شخص حقیقی می بایست اطلاعات شخصی خواسته شده در کادر تکمیل گردد و اگر نوع شخص حقوقی هم باشد فیلدهایی نظیر فارسی، تابعیت، شناسه ی ملی و… با روی کار آمدن این سامانه و ارائه خدمات ثبت تغییرات و ثبت شرکت در irsherkat.ssaa.ir ، امور ثبتی به صورت اینترنتی صورت گرفت و دیگر مدارک فقط از طریق پست به اداره ثبت شرکت ها تسلیم می شود . ثبت شرکت در سامانه irsherkat ssaa ir که تنها مرجع اصلی جهت ثبت شرکت ، ثبت تغییرات شرکت و کلیه امور وابسته ثبتی از این قبیل است ، دارای قواعد و ضوابطی است که به تمامی آن باید توجه نمایید . در این بخش از سایت ssaa.ir امکان دسترسی به اطلاعات مربوط به خدمات این بخش از سایت امکان پذیر است. در این بخش قوانین و توضیحات مربوط به خدمات سامانه سازمان اسناد و املاک در بخش املاک توضیح داده می شود.