استعلام شماره ثبت شرکت

تنها یک اختلاف کوچک کفایت می کند تا اطلاعات مورد نظر را به دست نیاورید. همچنین شماره ملی متقاضی نیز لازم است چرا که این اطلاعات صرفا در اختیار متقاضی قرار داده می شود. بعد از این که امور مربوط به ثبت شرکت انجام شد، اداره ثبت شرکت ها یک شماره ثبت به شرکت اختصاص می دهد که از این پس شرکت با این شماره شناخته می شود و سپس سازمان املاک و اسناد کشور شماره ای دیگر به نام “شناسه ملی” به اشخاص حقوقی اختصاص می دهد.

  • این در حالی است که استفاده از این خدمات مزیت های فراوانی هم برای شما به دنبال دارد.
  • اداره ثبت شرکتها | توضیحات بنیادی و شماره تماس مرکز ثبت +۹۸…
  • فقط توجه داشته باشید که ممکن است که شرکت و موسسه‌ی حقوقی در اداره ثبت شرکت‌ها به ثبت برسد، ولی هنوز آگهی آن در روزنامه رسمی کشور چاپ نشده باشد.
  • در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری ارکان اداره کننده در دایره های مختلف ثبت مانند دایره شرکت سهامی خاص یا دایره شرکت های با مسئولیت محدود تقسیم بندی می شود و هر یک از دوایر مسئول بررسی ثبت و تغییرات همان نوع شخصیت حقوقی می باشند.
  • طبق قانون اگر شرکت ها در مناطق آزاد طبق قانون موارد قانونی مالیاتی خود را رعایت کندد تا ۲۰ سال می توانند از معافیت مالیاتی بهره مند شوند.پس اگر در مناطق آزاد شرکت ثبت کردید توجه زیادی به فعال بودن جواز، کد اقتصادی ، پلمپ دفاتر و خیلی مهم تر از همه اظهارنامه مالیاتی داشته باشید.

به این نکته توجه کنید در صورتی که شرکتی آدرس خود را تغییر داده باشد بایستی با اطلاعاتی که از اداره ثبت شرکت ها اخذ نموده است به پایگاه اینترنتی روزنامه رسمی رجوع نماید و در آنجا آگهی تغییر مکان و دیگر تغییرات شرکت مورد نظر خود را رویت نماید. در قانون تجارت، هر شخص حقیقی یا حقوقی برای واردات و صادرات نیاز به اخذ کارت بازرگانی دارند. صدور کارت بازرگانی از کانال اتاق بازرگانی با شرایط خاص خواهد بود.

متاسفانه شاهد این هستیم که بعضی از شرکت ها مبالغ های هنگفتی را دریافت می کنند، اما خدمت با کیفیتی را ارائه نمی دهند. ما در این قسمت به کلیات مدارک مورد نیاز اشاره کردیم اما حتما باید قبل از درخواست از مشاورین مجرب ثبتی جدیدترین و بروزترین لیست مدارک را دریافت کنید. طبق قانون اگر شرکت ها در مناطق آزاد طبق قانون موارد قانونی مالیاتی خود را رعایت کندد تا ۲۰ سال می توانند از معافیت مالیاتی بهره مند شوند.پس اگر در مناطق آزاد شرکت ثبت کردید توجه زیادی به فعال بودن جواز، کد اقتصادی ، پلمپ دفاتر و خیلی مهم تر از همه اظهارنامه مالیاتی داشته باشید. ۳- در ضمن یکی از مزیت های شرکت های بازرگانی برای صادرات و واردات کالا نیازی به مجوز خاصی نیست و می توانید به راحتی این کار را انجام دهید.شرکت تعاونی۱- شرکت تعاونی به دلیل شرایط خاص و پیچیدگی که نسبت به دیگر شرکت ها دارد از لحاظ تقاضا در رتبه سوم می باشد. اولین شرایطی که باید برای تاسیس داشته باشید این است که حتما ابتدا از اداره تعاون مجوز بگیرید. شماره ثبت شرکت مانند شناسنامه‌ شرکت است که می‌توان با آن هویت شرکت مشاهده نمود.

مبلغی که شما پرداخت می کنید به طور کلی به three دسته تقسیم می شود. این به این معنا نیست که به صورت غیر قانونی کاری انجام شود. تاسیس فوری زمانی انجام می شود که امکان انجام کار شما خارج از نوبت برای موسسه فراهم باشد. اما ما این اطمینان را به شما خواهیم داد که برای کلیه خدمات مورد نیاز امکان اخذ فوری خدمات را برای شما در نظر بگیریم.

تمامی انواع شرکت ها پس از تکمیل مراحل ثبت و دریافت شماره ثبت برای متقاضیان قابل پیگیری و استعلام می باشند. بنابراین همانطور که گفته شد چنانچه اطلاعات مجموعه ای در این استعلام یافت نشد حاکی از آن است که این مجموعه به عنوان شرکت به طور قانونی ثبت نشده است. ممنون میشم در زمینه نوع و هزینه ثبت شرکت از ۰ تا ۱۰۰ راهنمائی کنید . شما می توانید شرکت محدود یا سهامی خاص ثبت کنید که موضوع جامع چندمنظوره در زمینه تاسیسات و سایر فعالیت های مرتبط داشته باشد و چون شما عضو نظام مهندسی هستید می توانید به صورت شرکت مهندسی ثبت نمایید. سلام، خیلی توضیحاتتون کامل بود، سوالی که من دارم اینه که من یک شرکت ثبت کردم اما هزینه تمبر سرمایه ۵۰۰ هزار تومان از من درخواست کردن که کلا هزینه ثبت شرکت من ۱۴۰۰ شد، این مورد رو ندیدم توی این مطلب. هزینه درج آگهی تاسیس شرکت در روزنامه رسمی از ابتدای آذرماه شهریور ۱۴۰۰ حداقل ۳۰۳ هزار تومان برای یک خط موضوع و برای موضوعی three ثبت شرکت خطی با three نفر عضو حدودا ۴۷۷ هزار تومان می باشد، هرچقدر موضوع طولانی تر باشد هزینه به نسبت طولانی تر خواهد بود.

پس از استعلام ثبت شرکت ها چه اطلاعاتی بدست می آید؟

فقط باید نام و ویژگی های شرکت و همینطور شرکای کاری سهیم را مشخص کنید. در مرحله ثبت کمپانی باید ثابت کنید که شرکای کاری شما هیچ کدام شغل رسمی در اداره های دولتی ندارند. همینطور شرط انتخاب اسم این است که غیر تکراری باشد و فرد دیگری از قبل برای ثبت کردن آن اقدام نکرده باشد.

استعلام ثبت شرکتها

شرکت ثبت فوری با داشتن مشاوران و وکلای ماهر در زمینه تاسیس شرکت به تاجران کمک می کند. شما می توانید بعد از آمادگی کامل برای ثبت کردن کمپانی خود، از طریق شماره های درج شده در سایت با شرکت ثبت فوری تماس بگیرید. جهت تعیین حق‌الدرج آگهی باید به «نمایندگی روابط عمومی» ‌مراجعه کرد. لازم به ذکر است درصورتی‌که کارشناس ثبت تغییرات اداره، موضوع شرکت را نیازمند کسب مجوز از مرجع خاصی بداند از مرجع مزبور، استعلام می‌نماید. سپس دو نسخه آگهی به امضای رئیس اداره رسیده و یک نسخه از تمامی مدارک در پرونده‌ی شرکت، ضبط و نسخه‌ی دوم جهت نگهداری در شرکت به متقاضی داده می‌شود و این سند «سند ثبت شرکت» ‌است، که این موارد توسط وکیل پرونده انجام میشود.

سوالم اینه که آیا نیاز به سوء پیشینه هست یا نه؟ و سوال بعدیم اینه که نیاز هست ما به اداره مراجعه کنیم یا کل کارها رو شما انجام میدین. سپاس از توجه و نظر خوب شما، بله شما هر زمانی که تصمیم بگیرید که شرکت رو دیگه نگه ندارید می تونید درخواست بدین به اداره ثبت که شرکت شما رو منحل کنن. بله هم ما هم دیگر همکاران ما در تهران شرایط ثبت شرکت برای شما رو دان.

شرکت سهامی خاص

با سلام دوست عزیز سوالات شما قدری طولانی است، شما یک شرکت محدود به صورت تک مدیرعاملی با فرزندتون ثبت کنید و برای مراحل بعدی کار هم لطف بفرمایید تماس بگیرید. شما باید یک شرکت ثبت کنید حالا یا محدود یا خاص، جهت ثبت می توانید با ما تماس بگیرید. با سلام اینجانب کارشناس تصویر برداری پزشکی ام آر آی هستم ی مرکز تصویر برداری ام ار ای میخواهم جهت اداره کردن قرارداد ببندم که برای قرارداد نیاز به ثبت شرکت می باشد لطفا راهنمایی بفرمایید. شما می توانید از طریق سایر افراد دارای کارت بازرگانی با داشتن وکالتنامه از ایشان اقدام به صادرات کنید که البته به دلایل مشکلات احتمالی در آینده ما پیشنهاد نمی کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این حوزه با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید . جهت کسب اطلاعات با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید . برای استعلام موارد مورد نظرتون باید یه سایت مالکیت معنوی مراجعه کنید ثبت برند . برای کسب اطلاعات در این حوزه با شماره تماسهای موجود در سایت تماس حاصل فرمایید . کلیه تغییرات مربوط به شرکت اعم از تغییرات اساسنامه ، افزایش یا کاهش سرمایه، ورشکستگی، ابطال، تصفیه، تقسیم اموال و … باید فوراَ ثبت گردد.

هزینه ثبت شرکت در سال ۱۴۰۰

پس زمانی که عضوی از شرکت خارج شود و یا عضوی به شرکت اضافه شود. یا زمانی که آدرس شرکت شما تغییر کنید، باید اقدام به تغییرات شرکت خود کرده و به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور این موضوع را اعلام کنید. برای استعلام ثبت شرکت می‌توانید با رفتن به نشانی اینترنتی ilenc.ir و پر کردن شناسنامه ملی و شماره ثبت به استعلام شرکت دسترسی پیدا کرده و از ثبت شرکت اطمینان بیابید. در صورتیکه شخص تازه وارد شرکت شده باشد از طریق آخرین آگهی تغییرات و در صورتیکه از ابتدای ثبت شرکت عضو بوده از طریق آگهی تاسیس میتوان از وجود اسم شخص در هیات مدیره مطمئن شد. آگهی های شرکت را می توانید از طریق جستجو در سایت روزنامه رسمی بیابید .