آنلاین ثبت

هر شرکت تجاری زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد. [newline]در آخر پس از تایید اطلاعات باید اساسنامه و شرکتنامه را در سایت بارگذاری کنید. کد پستی و شماره تلفن، شماره دورنگار، پست الکترونیک، نشانی تارنما باید وارد شود. نشانی مرکز اصلی باید تایپ شود تا مرسولات پستی را بتوان https://nikregister.com/ به آن آدرس ارسال نمود. همکاران ما در ثبت شرکت کیا ، در کوتاه ترین زمان ممکن شما را در رسیدن به اهدافتان یاری خواهند کرد. در صورتی که نیاز به استعلام قیمت ثبت شرکت دارید به صفحه قیمت ثبت شرکت مراجعه نمایید. ۵- اگر موضوع شرکت شما به مجوز خاصی برای فعالیت نیاز دارد، این مجوز را هم داشته باشید.

  • تشکیل جلسه، انتخاب هیئت‌مدیره و مدیرعامل، تصویب اساس‌نامه و شرکت‌نامه، تنظیم صورت‌جلسات و تأدیه سرمایه مهم‌ترین مسائل در ثبت شرکت‌ها هستند.
  • قبل از مراجعه به سایت برای انجام فرآیند ثبت، باید مستندات و اطلاعاتی که لازم است به‌عنوان اطلاعات در سیستم وارد شود را فراهم کنید.
  • شرکت تضامنی شرکتی است که در تحت اسم مخصوص برای امور تجارتی بین دو یا چند نفر با مسئولیت تضامنی تشکیل می شود.
  • برند یا همان نام محصول شما، زمانی مجاز به استفاده می باشد که اولا قبلا توسط شخص یا مجموعه دیگری ثبت نشده باشد و ثانیا در وب سایت مالکیت معنوی ثبت شده باشد.

در این مرحله کد پستی و شماره تلفن، شماره دورنگار، پست الکترونیک، نشانی تارنما باید به طور دقیق وارد شود. بعد از دریافت رسید پذیرش اینترنتی، مدارک تأیید شده و پرینت گرفته شده از طریق سامانه باید توسط اعضا امضا شود. اصل وکالتنامه وکیل دادگستری در صورتی که ثبت شرکت توسط وکیل انجام شود. برای مشاهده آخرین اخبار، رویدادها، تحولات و قوانین ثبت شرکت ها، بیمه و مالیات و امور حقوقی شرکت ها، با مشاوران ثبت آنلاین همراه باشید. مشاوران ثبت آنلاین از طریق کانال های مختلف ارتباطی اعم از چت آنلاین، شبکه های اجتماعی و تماس تلفنی و یا دریافت ایمیل و پیام در اولین فرصت پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

فرآیند آنلاین

۴- قانون کار و بیمه در مورد استخدام تبعه های خارجی در منطقه های آزاد منابق با قانون های مخصوص مناطق است اما در منطقه های خاص اقتصادی منابق با مقررات داخل کشور می باشد. هر کلمه ٫ حرف یا حروف ٫ عدد ٫ ترسیمات ٫ عکس ٫ شکل ٫ رنگ ٫ تصویر ٫ برچسب یا ترکیب آنها برای تشخیص کالاها یا خدمات به کار رود ٫ علامت تجاری محسوب می شود. ۳- موضوعاتی که بدون نیاز به دریافت مجوز از سازمان ها و ارگان ها به ثبت می رسند. آورده‌های غیرنقدی اعضای شرکت باید با نظارت کارشناسان دادگستری و حضور خود شرکا ارزیابی و قیمت‌گذاری شوند. به این کار اصطلاحاً تقویم کردن گفته می‌شود و سند حاصل از آن را تقویم‌نامه می‌نامند.

ثبت شرکت آنلاین

می توان گفت که نحوه ثبت شرکت نسبت به زمان قدیم بسیاری آسان شده و خود افراد نیز به تنهایی می توانند شرکت خود را به ثبت رسانند. ثبت شرکت بازرگانی به شرکتی الحاق می شود که زمینه فعالیت آن واردات و صادرات محصولات ، حضور در نمایشگاه های داخل و خارج از کشور و … باشد. سهام این نوع شرکت قابل عرضه در بورس اوراق بهادار نیست، اما مردم می‌توانند به راحتی آن را بین خود خرید و فروش کنند. مسئولیت هر یک از شرکا نیز تنها به میزان سرمایۀ آنها خواهد بود. سه نفر به عنوان سهامدار (که اعضای هیئت‌مدیره نیز محسوب می‌شوند و یکی از آنها مدیرعامل، نفر دیگر رئیس هیئت‌مدیره و دیگری عضو هیئت‌مدیره است) و دو نفر به عنوان بازرس.

شروع ثبت آنلاین

بطور کلی این امر باعث شده تا مصرف کنندگان بتوانند با در دست داشتن کداقتصادی و شناسه شرکت از قانونی بودن شرکت اطمینان یابند تا راحت تر با آن شرکت وارد مذاکر شوند و با آن ها همکاری نمایند همچنین خود شرکت نیز می توانند برخی از موارد را به راحتی بررسی نمایند. همان طور که گفته شد برای تاسیس و ثبت شرکت مدارک مختلفی نیاز است که با هم به بررسی آن ها می پردازیم. شرکت بامسئولیت محدود چه نوع شرکتی است؟ این شرکت برای انجام امور تجارتی تشکیل گردیده که هر یک از شرکا فقط به میزان سرمایشان دارای مسئولیت می باشند.