آدرس و تلفن اداره ثبت شرکت ها

در کل با این حساب هزینه ثبت موسسه غیر تجاری (با سرمایه ثبتی صد هزار تومان) چیزی حدود یک میلیون و سیصد هزار تومان (۱،۳۰۰،۰۰۰ تومان) خواهد شد. در کل با این حساب قیمت شرکت سهامی خاص چیزی حدود یک میلیون و دویصت هزار تومان (۱،۲۰۰،۰۰۰ تومان) خواهد شد. شرکت مختلط غیرسهامی، شرکتی است که برای امور تجاری تحت ثبت برند تجاری نام مخصوصی بین یک یا چند نفر شریک ضامن و یک یا چند نفر شریک با مسئولیت محدود، بدون انتشار سهام، تشکیل می‌شود. شریک ضامن، مسئول کلیه‌ی قروضی است که ممکن است علاوه بر دارایی شرکت پیدا شود. شریک با مسئولیت محدود، کسی است که مسئولیت او فقط به میزان سرمایه‌ای است که درشرکت گذارده و یا بایستی بگذارد.

efj av;jih

قرار دادن وسایل کار در اختیار کسانی که قادر به کارند ولی وسیله مورد نیاز خود را ندارند. دسته بعدی افرادی است که نوآوری ندارند و صرفا هدفشان واردات و صادرات کالاها می باشد و جنبه تجاری دارد. ۳- بعد از وارد کردن یکی از مشخصات شرکت و تصویر امنیتی بر روی ” جستجو ” کلیک نمایید تا شرکت مورد نظر شما در ذیل آن نمایش داده شود.

راهنمای ثبتی

تمامی انواع شرکت‌هایی که در قانون تجارت از آن‌ها نام برده شده است، برای شروع فعالیت باید در اداره ثبت شرکت‌ها به ثبت برسند. در واقع صاحبان انواع شرکت‌های هفت‌گانه پس از ثبت ثبت شرکت شرکت باید به اداره دارایی مراجعه کنند. این کار برای دریافت پرونده مالیاتی و پلمپ دفاتر تجاری صورت می‌گیرد. با وجود این، گاهی در حین انجام کارها موانعی به وجود می‌آید.

از اجتماع حداقل دو نفر برای انجام فعالیت تجاری تشکیل می شود و شرکاء این شرکت ها به میزان آورده خود در مقابل تعهدات و قروض مسئول خواهند بود . شرکت ها با توجه به فعالیت شان به دو دسته مدنی و تجاری تقسیم می شوند ، شرکت های مدنی به اشخاصی حقیقی گفته می شود که هدف آنان تجارت و انجام فعالیت تجاری نمی باشد . در صورتی که صحبت های نامربوط با موضوع مشاهده بشه بار اول تذکر و در صورت تکرار اخراج از گروه رو در پی داره. به دو دلیل عمده اول این که لینک هایی که واسه شما میفرستن غالبا تبلیغاتی هستن و در اصل شما دارین تبلیغات مجانی انجام میدید. دوم این که با پیشرفت تکنولوژی و همه گیر شدن موبایل راحت ترین کار برای سرقت اطلاعات استفاده از همین لینک هاست که ممکنه هدف تصاویر و فیلم های شخصی ، شماره تلفن ها ، اس ام اس ها و حتی اطلاعات حساب بانکی باشه.

در اسم شرکت باید عبارت «شرکت مختلط» ‌و لااقل اسم یکی از شرکای ضامن، قید شود. شرکت با مسئولیت محدود، شرکتی است که بین دو یا چند نفر برای امور تجاری تشکیل شده و هر یک از شرکا بدون اینکه سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد؛ فقط به میزان سرمایه‌ی خود مسئول قروض و تعهدات شرکت است.در نام شرکت باید عبارت ‹‹‌با مسئولیت محدود›› ‌قید شود. شرکت سهامی‌عام، شرکتی است بازرگانی (‌ولو اینکه موضوع عملیات آن، امور بازرگانی نباشد) که سرمایه‌‌ی آن به سهام، تقسیم‌شده که بخشی از این سرمایه از طریق فروش سهام به مردم تأمین‌ می‌شود. در شرکت سهامی‌عام، تعداد سهام‌داران نباید از سه نفر کمتر باشد و مسئولیت سهام‌داران، محدود به مبلغ اسمی سهام آنهاست.

  • نام شرکت های خارجی را که در حال تاسیس هستند تغییر و تعیین کنند.
  • در این شرایط آیا نشان دادن هر نوع رفتاری درست است؟ عنوان هر مطلبی چطور؟ فرضا موقعی که وارد یکی از گروه ها میشین.
  • ارائه مشاوره به شرکتها در حوزه ثبت شرکت و تغییرات آنها، ثبت برند، طراحی سامانه های آنلاین و ارتباط با مشتری برای استارتاپ های جدید و پیگیری امور اداری شرکتها و مشاوره مدیریت از مهترین خدمات ما می باشد.
  • برای رسیدگی به امور ثبتی شرکت ها و مراجعه به این ادارات الزامی است پس بهتر است در ادامه همراه ما باشید.
  • متوجه سوالتون نشدم، آدرس شرکت فقط در صورت تنظیم صورتجلسه و ارسال به اداره ثبت و درج در روزنامه رسمی تغییر خواهد کرد.

مالیات بر درآمد است و زمانی که شما درآمدی ندارید، مالیاتی به شما تعلق نمی‌گیرد. برای اثبات عدم فعالیت شرکت خود، باید این موضوع را به حوزه مالیاتی مربوطه اعلام کنید. در صورت عدم اطلاع‌رسانی در زمینۀ عدم فعالیت، به شما مالیات تعلق می‌گیرد. بازرس یکی از اصلی ترین رکن های ثبت شرکت تعاونی می باشد که توسط مجمع انتخاب می شود و مسئولیت نظارت کامل بر هیات مدیره را دارد تا آنها تصمیمات اشتباهی برای شرکت نگیرند و تمامی کارهای آنها پیگیری ثبت تغییرات شرکت بر اساس اساسنامه و قوانین تجاری باشد. ۹- پس از انتشار پیش نویس آگهی ثبت شرکت می بایست به اداره ثبت شرکتها مراجعه نموده و با امضاء ذیل اوراق و اسناد، مدارک ثبت شرکت خود را دریافت نمائید. متقاضی با دریافت پیش نویس آگهی از سامانه و تحویل به اداره ثبت شرکت ها به صورت حضوری ( می تواند شخص متقاضی یا وکیل وی باشد ) آگهی را دریافت نمایید و پس از آن باید اقدام به پرداخت هزینه های مربوط به روزنامه رسمی و کثیر الانتشار کنید .

شماره های اضطراری که هر فردی باید بداند

شرکت سهامی خاص شرکتی است بازرگانی (ولو اینکه موضوع عملیات آن،‌ امور بازرگانی نباشد) که تمام سرمایه‌ی آن منحصراً توسط مؤسسین،تأمین‌گردیده و سرمایه‌ی آن به سهام، تقسیم شده و مسئولیت صاحبان سهام، ‌محدود به مبلغ اسمی سهام آنهاست. تعداد سهام‌داران نباید از سه نفر کمتر باشد و عنوان «‌شرکت سهامی خاص»‌ باید قبل از نام شرکت یا بعد از آن بدون فاصله با نام شرکت، به طور روشن و خوانا قید شود. اعتبار هیات مدیره شرکت سهامی خاص ۲ سال خورشیدی و بازرسین ۱ سال مالیاتی می باشد و پس از انقضاء باید تمدید و یا تعویض شوند.

برای اعلام عدم فعالیت شرکت، تصمیم دفاتر مالی و اظهارنامه عدم فعالیت ضروری است. پس هر سال دفاتر مالی شرکت را حتماً در مهلت مقرر تهیه نمایید. کارشناس به این دلیل که مدارک چک شده اند به بررسی موارد قانونی پرونده می پردازد و نتیجه را به کارشناس ارشد عنوان می کند و وظیفه تایید یا رد پرونده بر عهده کارشناس ارشد است . که از آن می توان به عنوان پذیرش یاد کرد بدین صورت که تمامی اوراق پست شده به اداره در ابتدا به این بخش تحویل داده می شود و مسئولیت بررسی مدارک ارسالی بر عهده آن است و در صورتی که تکمیل نباشد پرونده در این مرحله عودت داده می شود . هدف این ثبت معمولا بهبود وضعیت اقتصادی و اجتماعی اعضای شرکت است و وسیله رسیدن به این هدف همکاری مساعی با رعایت قوانین آنها می باشد. سلام من سال ۹۳ به عنوان مدیر عامل وارد شرکت جهان بنای کیهان شدم به عنوان امتیاز آور شرکت .بعد از گذشت ۶سال هنوز اسم من به عنوان مدیر عامل داخل آن شرکت میباشد در صورتی که با این شرکت ۲ساله قرارداد داشتم.

می‌توان این فرم‌های نمونه را از اداره‌ی مذکور تهیه و تکمیل‌کرده و ذیل تمام اوراق باید توسط همه‌ی شرکا (مؤسسین) امضا شود. شرکت‌ها و به طور کلی اشخاص حقوقی به دلایل گوناگون می‌توانند اعلام انحلال کنند. از جملۀ این دلایل می‌توان به ناممکن بودن ادامه فعالیت شرکت، منقضی شدن زمان حیات شرکت، عدم فعالیت طولانی مدت شرکت، عدم تصدی سمت مدیرعامل یا بعضی سمت‌های دیگر و تصمیم مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت به انحلال شرکت غیر فعال اشاره کرد.

اکنون در این نسخه از واتس‌‌اپ پیام‌های همراه با موقعیت خاص به شکل بزرگتری روی نقشه به نمایش درمی‌آیند. حتی می‌توان صدای زنگ خاصی را برای دریافت تماس صوتی از هر کاربر انتخاب کرد. سلام مجدد ارسال کنید و از متصدی پست هنگام تحویل پاکت حتما بخواهید که بارکد پستی رو خودشون وارد کنند و گردن شما نندازند. من می‌خوام درخواست دریافت پلمپ دفاتر رو بگیرم اما در سامانه پیام میده که کدپستی شما نامعتبره.