آدرس و تلفن اداره ثبت شرکت های تهران و کرج و شهرستان ها

تعهد در زمانبندی انجام خدمات و صداقت در مشاوره به مشتریان. این تعهد در قبال مشتریانی است که ما می خواهیم همکاری بلند مدت و دوستانه ای با آنها داشته باشیم. ✔ حالا که شرکت خود را راه اندازی کردید چگونه می توانید مشتری جذب کنید و در فضای اینترنت به راحتی بازاریابی کنید با کمترین هزینه. من ثبت شرکت رو تا مرحله تایید نام پیش بردم و الان از من اساسنامه و شرکت نامه رو می‌خوان که پست کنم ولی امکان گرفتن پرینت اساسنامه ای که قبلاً تایید شده رو از سایت ثبت شرکت ها ندارم .

ثبت برند توسط ثبت بین الملل در ابتدا کارشناسان و مشاوران متخصص ثبت بین الملل کلیه اطلاعاتی را که شما در این زمینه نیازمند می باشید را در اختیارتان میگذارند در مرحله بعد می بایست مدارک اعلامی که کارشناسان ما به شما اعلام مینمایند را تهیه کرده و در اختیار آنها بگذارید. با توجه به مدارک تهیه شده آنهااقدام به ثبت و تنظیم اظهارنامه به صورت تخصصی می نمایندو با توجه به نیاز متقاضیان و مجوز آنها طبقات کالا را مشخص کرده و در سامانه ثبت علامت تجاری ثبت می نمایند. برخی افراد وقت رسیدگی به کارهای اداری را ندارند و مایل هستند که یک شخص یا شرکت دیگر این فعالیت‌ها را به انجام برساند.

سرمایه ای که شرکا قصد دارند تا برای شروع فعالیت آن را پرداخت کنند را در این قسمت وارد کنید. [newline]سرمایه هر یک از قالب های ثبتی متفاوت می باشد بعنوان مثال سرمایه مورد نیاز برای تاسیس شرکت با مسئولیت محدود یک میلیون ریال می باشد. برای شروع کسب و کار جدید باید با یک برنامه ریزی دقیق وارد این عرصه شوید بطور کلی ثبت شرکتها می تواند تجاری و یا غیرتجاری باشد همچنین در ایران شرکت ها با اهداف متفاوتی تاسیس می شود. می توان گفت که نحوه ثبت شرکت نسبت به زمان قدیم بسیاری آسان شده و خود افراد نیز به تنهایی می توانند شرکت خود را به ثبت رسانند. شرکتی که از حداقل ۳ https://nikregister.com/ سهامدار(موسس) به صورت حقیقی یا حقوقی می باشد تشکیل میشود.در این نوع شرکت اعضای هیئت مدیره اجبارا باید از سهامداران باشند و این نوع شرکت دارای بار تعهدی و مسئولیتی بالاتری نسبت به شرکت مسئولیت محدود می باشد.شرکت سهامی خاص بیشتر مناسب برای حضور در مناقصات و مزایدات و پیمان ها می باشد.

بعد از این مرحله باید کپی برابر اصل اساسنامه را هم وارد کنید. حالا به صفحه مدارک وارد میشوید، هر شرکتی نوع خاصی از مدارک را ارائه می کند ، پس شما باید با توجه به نوع شرکت و مدارکی که دارید ، مطالب را روشن و دقیق در جای مخصوص به خود وبه طور کامل تایپ کنید. دقت کنید در صورتی که تایپ ناقص باشد، مدارک عودت داده میشود. در صورتی که نقص مدرک ثبت شرکت در تهران وجود داشته باشد، مدارک با پست به شما عودت داده میشود تا رفع نقص کنید و اگر صورت جلسه تأیید شد، جهت صدور آگهی،به روزنامه ارسال میگردد. درصورت رد، مدارک به شما بر گردانده میشود و شما میتوانید در نوبت بعدی مجدداً اقدام کنید و صورت جلسه جدید را تنظیم نمایید. با بیش از eight سال سابقه یکی از بهترین موسسات ثبت شرکت در سرتاسر ایران می باشد.

  • به نظر شما چه نووع شرکتی باید ثبت کتم و هزینه اش چقد میشه….
  • ۱-استفاده از حمایت های مربوطه منوط به استعلام دستگاه اجرا کننده حمایت از دبیرخانه کارگروه ارزیابی و تشخیص شرکتها و موسسات دانش بنیان و نظارت براجرا و تأیید از سوی این دبیرخانه می باشد.
  • ضمنا نیاز به مراجعه های مکرر به ادارات و … را نخواهید داشت.
  • باتوجه به اهداف و توانایی هایی که در بین چند نفر می باشد برای اینکه بتوانند به اهداف پیشرفت در کسب و کار برسند می توانند فعالیتی مشترک ایجاد نمایند .
  • سلام.من یک گروه تاسیساتی که در زمینه طراحی و اجرا و فروش ملزومات تاسیسات مکانیکی ساختمان دارم اگر بخواهیم فعالیت رسمی کنیم آیا باید جواز کسب صنفی بگیریم اگر نه چگونه شرکتی باید ثبت بدیم که هم کارهای اجرایی انجام دهد و هم فروش ملزومات مرتبط.ضمنا کار ثبت برند هم توسط ثبت شما انجام دادم.

نوعی از شرکت می باشد که از اجتماع مالکین متعدد در شی ء واحد به نحو اشاعه تشکیل می گردد و از در هم آمیختن سهم الشرکه ی نقدی و غیرنقدی افراد حقیقی و حقوقی به وجود می آید با این تفاوت که مالکیت سرمایه به شخصیت حقوقی شرکت انتقال نمیابد و هر شخص به طور جداگانه مالک سرمایه ی خود می باشد و امور به صورت مشارکتی اداره میگردد. در ضمن از این لحظه ، قسمت امتیازدهی (۵ ستاره بیشترین امتیاز است) قسمت پرسش و پاسخ و درج نظرات در زیر این برگه فعال شده است و شما خوانندگان گرامی، پس از خواندن این مطلب می توانید به آن امتیاز دهید یا نظر خود را درج نمایید. به شما ۱۰۰ درصد اطمینان می دهیم که پس از خواندن این مقاله ، به هیچ تحقیق دیگری راجع به ثبت شرکت تان نیاز نخواهید داشت و کاملا می توانید با ذهنی باز و اطمینان خاطر راجع با ثبت مجموعه خود تصمیم گیری نمایید. برایثبت شرکتدر تهران و ایرانابتدا باید هدف و موضوع فعالیت خود را مشخص کنید تا ببینید چه شرکتی مناسب کسب و کار شما می باشد. مدارک ثبت شرکت به دلیل مختلف بودن امور تجاری ، مختلف میباشد .

ثبت شرکت سهامی عام

بدین ترتیب می توان گفت مرجع ثبت شرکت در استان تهران اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی می باشد. در سایر شهرهای کشور در اداره ثبت اسناد و املاک دفتری مخصوص جهت ثبت شرکت ها موجود می باشد. در مواقعی که در شهری دسترسی به ادارات مذکور نباشد، دفتر دادگاه یا دفاتر اسناد رسمی به عنوان مرجع ثبتی در نظر گرفته می شود. در واقع سپردن کار به موسسه ثبت شرکت سفیر صلح این اطمینان را به شما می‌دهد تا بتوانید کار را به انجام برسانید و بهترین ثبت شرکت در تهران را تجربه کنید.

ثبت شرکت در تهران

لازم به ذکر است که هزینه ثبت شرکت در سال ۱۴۰۰ طبق میزان موضوع شرکت تعداد اعضا و سرمایه شرکت متغییر می باشد. برای ثبت شرکت در تهران می توانید از تمامی قالب های ثبتی استفاده کنید که در به توضیح هر یک از قالب ها و در انتها مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت را ارائه می دهیم. حق رای در سهامی خاص به تعداد سهام می باشد ولی در مسئولیت محدود به نسبت سرمایه تقسیم خواهد شد. شرکت با مسئولیت محدود موضوعاً تجاری است ولی شرکت سهامی می تواند برای امور تجاری یا غیر تجاری باشد.

ثبت شرکت تعاونی

از جمله نخستین گام برای عقد قرار داد های تجاری بزرگ ثبت شرکت می باشد به همین سبب ما در این مقاله تلاش برآن داشته ایم تا درباره ی ثبت شرکت در تهران مطالبی را به اشخاصی که در صدد ثبت شرکت در تهران می باشند ارائه نماییم با ما همراه باشید. افرادی که قصد ثبت شرکت بازرگانی را دارند شرکت مسئولیت محدود را انتخاب می کنند. حداقل سرمایه برای ثبت این نوع شرکت ها یک میلیون ریال در نظر گرفته شده است.

ثبت شرکتها در کمترین زمان

در ابتدا باید به این موضوع مهم توجه داشته باشید که مشاوره برای ثبت شرکت ها به دو صورت انجام می شود. شرکتی است که تحت نام مخصوصی جهت انجام امور تجاری بین ۲ یا چند نفر با مسئولیت تضامنی تشکیل می شود به طوری که اگر دارایی شرکت برای ادای قروض و تعهدات شرکت کافی نباشد هریک از اعضای شرکت به تنهایی مسئول پرداخت تمام قروض و تعهدات شرکت در مقابل افراد ثالث است. در این مرحله از فرآیند ثبت شرکت در تهران، شما باید تایید پذیرش اینترنتی را دریافت کنید، سپس، نسخه های اصلی صورت جلسه‌ها را به انضمام ضمایم آن از طریق پست سفارشی به آدرسی که در تاییدیه ی پذیرش ذکر شده ، پست کنید. یکی از منظم ترین، باکیفیت ترین و شفاف ترین شرکت ها در زمینه ثبت شرکت های مختلف همین موسسه مشهور می باشد. مشاوران کاملا با تجربه هستند و به صورت تخصصی به شما خدمات ارائه می کنند. ثبت شرکت ها مراحل سخت و پیچیدگی های خاص خود را دارد اما با راهنمای ثبت شرکت کریمخان به راحتی و در سریعترین زمان ثبت شرکت خود را انجام دهید و به کسب و کار خود اعتبار ببخشید .