آدرس و تلفن اداره ثبت شرکت های تهران و کرج و شهرستان ها

پلمپ دفاتر شرکت برای مشخص نمودن فعالیت های سالیانه شرکت ضروری است. هر شرکت و سازمانی میبایست جهت بررسی کلیه فعالیت های مالی خود و پرداخت مالیات، دفاتر پلمپ مالیاتی که شامل یک دفتر روزنامه و یک دفتر کل می باشد را تهیه کند (کلیه شرکت ها اعم از فعال و غیر فعال موظف به اخذ دفاتر پلمپ می باشند). بعد از ثبت شرکتها شما برای تشکیل پرونده و بعد از آن تعیین حوزه مالیاتی جهت انجام امور مالیاتی نیاز به اخذ یک کد ۱۲ رقمی به نام کد اقتصادی دارید.

ثبت شرکت در تهران

در این صورت است که حق استفاده از آن برند فقط در اختیار شخص ثبت کننده آن خواهد بود. سامانه ثبت شرکت میزان، یک سامانه خدمات اداری است که به عنوان مشاور شما برای راه اندازی کسب و کارتان از ثبت شرکت تا امور مربوط به حسابداری و مالیاتی و حتی حذب مشتری در کنار شماست. ما از سال ۹۳ سعی کرده ایم که سامانه ای جامع داشته باشیم برای آگاهی بخشی در شروع کسب و کار به شکل قانونی. برای تولید کود زیستی علاوه بر شرکت با مسئولیت محدود مجوزی دیگر لازم است.

انواع ثبت شرکتهای تجاری در تهران

شرکت مسئولیت محدود به شرکتی گفته می‌شود که با همکاری دو یا تعداد بیشتری از افراد تشکیل شده است. در اینگونه شرکت‌ها سرمایه شرکت به سهام و یا قطعات سهام تقسیم نشده و هرکدام از این شرکا تنها به اندازه سرمایه واگذاری شده خود در قرض‌ها؛ وظایف؛ مسئولیت‌ها و تعهدات گوناگون شرکت دخالت دارند. در این نوع شرکت‌ها قید عبارت ‹‹‌با مسئولیت محدود›› در نام شرکت ضروری می‌باشد. جهت انجام امور ثبت شرکت در تهران لازم است تمامی مراحل اداری طی شود. در ذیل ضمن بررسی انواع شرکت های قابل ثبت، به ذکر این مراحل می پردازیم.

من در حال گرفتن مجوز موسسه فرهنگی هنری چند منظوره از وزارت ارشاد هستم و یک مرحله ی کار اینه که ثبت شرکتها را انجام بدم. توی انتخاب نوع شخصیت حقوقی، کدوم مورد رو باید انتخاب کنم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. آیا امکان ثبت شرکت با دفتر کار مجازی هم وجود دارد؟ یعنی از خدماتی که برخی سایت ها برای ارائه فضای کار ارائه میکنن استفاده کنیم بدون اینکه خودمون در دفتر حضور داشته باشیم. سلام .من از طریق سامانه نسبت به ثبت اطلاعات تاسیس شرکت اقدام نمودم اما در موضوع شرکت فعالیتی رو درج کردم که احتیاج به مجوز داری و به همین خاطر اسمهای پیشنهادی تایید نمی شود.الان در مرحله ارائه و تایید اسم پیشنهادی می باشد .سوالم اینکه چطور میتونم نسبت به اصلاح موضوع شرکت اقدام نمایم. درود و وقت خوش.با تشکر از مطالب.میخوام بدونم ثبت شرکت در کشور هدف صادرات بهتره یا در کشور صادر کننده؟مورد دیگه هم اینکه میخوام در زمینه چوب کار کنم.میشه منیعی معرفی کنید تا اگر قوانین و شرایط خاصی داره مطلع بشم.

  • البته در این صفحه نمونه های فرضی از اساسنامه و شرکت نامه وجود دارد که تنها پر کردن آنها کفایت میکند.
  • در طول حیات شرکت، ممکن است قوانین حاکم بر شرکت تغییر کند یا برای آن که شرکت بتواند خود را با تحولات اقتصادی داخل و خارج آن تطبیق دهد، چهارچوب حقوقی اولیه ای را که برای فعالیت اقتصادی – تجاری خود در نظر گرفته است تغییر دهد.
  • چنانچه شما دارای شرایط کلی فوق شدید می‌توانید جهت تهیه و تنظیم مدارک لازم برای ثبت شرکت سهامی خاص در تهران اقدام کرده و سپس به ثبت آن و گذراندن روند اداری بپردازید.
  • یکی از اشخاص دارای سمت در شرکت و یا وکیل رسمی شرکت ابتدا به شورای حل اختلاف مراجعه نموده و جهت اخذ نامه از اداره مذکور خطاب به اداره ثبت شرکت ها اقدام نماید سپس با در دست داشتن این نامه و مراجعه به اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری نسبت به اخذ لیست مربوط اقدام دهند.

همچنین در کنار سرویس های ثبتی سرویس های حمایتی حقوقی مانند حمایت از برند یا طرح صنعتی ثبت شده را ارائه می میدهد. تیم ثبتی جوان و متخصص که از تجربه وکلای مجرب استفاده می کند و تیم نرم افزاری آگاه و چابک که علاقه شدیدی به تکنولوژی های روز دنیای فناوری اطلاعات دارد. این شرکت را برای زمانی توصیه می کنیم که می خواهید حتی بدون تماس تلفنی کارهای خود را انجام دهید. باید به https://vanak.ir/ این موضوع اشاره کنیم که انتخاب نوع شرکت اهمیت بالایی دارد. در صورت اشتباه در انتخاب نوع شرکت باید مراحل ثبت یک شرکت را دوباره سپری کنید، این کار زمان زیادی را از شما هدر خواهد داد. برای مثال ممکن است در شرایطی برای انجام فعالیت اقتصادی به ثبت یک شخصیت حقوقی نیاز داشته باشید تا به شکل نمایندگی برای فعالیت‌ها و پروژه‌های پیمانی، اجتماعی یا فرهنگی از آن استفاده کنید.

ثبت شرکت بازرگانی

شما اطلاعات را تکمیل کرده‌اید، پذیرش اینترنتی و تاییدیه آن را نیز دریافت نموده‌اید، حالا صورت جلسات تنظیمی را با همه ضمایم مربوطه با پست سفارشی به آدرس ذکر شده ارسال کنید. مثلا مدیر عامل و یا رئیس هیت مدیره، در اینجا باید تاریخ شروع و پایان سمت فرد مشخص باشد و همچنین داشتن حق امضا برای فرد مذکور و یا اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر باید تایید شود. گزینه حذف همین اطلاعات را حذف میکند و گزینه انصراف به این معنی است که از تغییر اطلاعات منصرف شده‌اید. در این سامانه، چارتی با عنوان قسمت پذیرش در نظر گرفته شده، اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنید. ۳- تقاضانامه برای اخذ پروانه تاسیس که به عنوان اداره تعاون نوشته شده است.

در این شرکت سرمایه به سهام تقسیم شده است، شرکای سهامدار حق مدیریت بر شرکت را ندارند و مدیریت شرکت برعهده شرکاء ضامن قرار می‌گیرد. کلیه اقداماتی که بعد از تاسیس شرکت لازم است، انجام دهید را برای شما شرح می‌دهیم. ما به شما در ارتباط با حوزه فعالیت‌تان و نوع شرکتی که نیاز دارید، مشاوره می‌دهیم. همچنین با به ثبت رسیدن شرکت، قراردادهایی که بین شرکا منعقد می‌شود رسمی‌تر خواهد و هیچ یک از شرکا در طولانی مدت نمی‌توانند نسبت به وجود اساسنامه، شرکت‌نامه و سایر تصمیمات ثبت شده اظهار بی‌اطلاعی کنند.

لازم به ذکر است،که طبق ماده (۱۹۷ق.ت) باید خلاصه شرکت نامه ومنضمات آن ظرف ماه اول از ثبت شرکت انتشار یابد. در این صفحه با مراجعه به فهرست اطلاعات، میتوانید روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید. پس از به ثبت رسیدن باید پروانه تاسیس از اداره تعاون دریافت نمایید و سپس به فعالیت بپردازید. ارائه گواهی پرداخت حداقل ۳۵% سرمایه اولیه شرکت از بانکی که حساب شرکت در آن جا افتتاح شده است. بنابر تعریف قانون مدنی ایران ، شرکت عبارت است از اجتماع حقوق مالکان متعدد در شی واحد به نحو اشاعه یعنی هر یک از شرکا مالک آن چیزی است که آورده است .

یادآوری میکنیم که اداره ثبت شرکتها دارای فرمهای پیش فرضی است که میتوانید آنها را پر کنید شرکت‌نامه ها هم از این قاعده مستثنی نیستند. به طور مثاال برای ثبت شرکت سهامی خاص با eight نفر عضو هزینه بیشتری نسبت به ثبت شرکت مسئولیت محدود با ۲ نفر عضو دریافت می نمایند. چنانچه شما دارای شرایط کلی فوق شدید می‌توانید جهت تهیه و تنظیم مدارک لازم برای ثبت شرکت سهامی خاص در تهران اقدام کرده و سپس به ثبت آن و گذراندن روند اداری بپردازید. بسته به اینکه چه نوع شرکتی می خواهید ثبت کنید مدارک مورد نیاز متفاوت است. برای اطلاع از مدارک مورد نیاز ابتدا سعی کنید موسسه خود را انتخاب کنید، آنها به شما توضیحات لازم را ارائه می دهند.