آدرس اداره ثبت شرکت های تمام کشور با تلفن تماس

این عدد با در نظر گرفتن حداقل اعضا یعنی دو نفر و حداقل سرمایه یعنی صد هزار تومان محاسبه شده است. به طور مثال، کمترین هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سال ۱۳۹۹ در سامانه موسسه آسانثبت ۱.۳۰۰.۰۰۰ تومان (سیزده میلیون ریال) است. در انحلال شرکت سهامی خاص شما بعد از تنظیم صورتجلسه فقط ۵ روز فرصت دارید که به اداره ثبت شرکتها از طریق سامانه اعلام نمایید. آخرین اقدام مورد نیاز برای ثبت شرکت ، تحریر و صدور آگهی تاسیس شرکت می باشد . تویسرکانی با یادآوری اینکه این پایگاه در ۳۰ شهریور سال ۹۰ راهاندازی شد، افزود: در این سامانه شمارهای اختصاصی به همه اشخاص حقوقی کشور تخصیص یافته و امکان استعلام از پایگاه داده مرکزی برای مراکز ذیصلاح و ارایه سرویس الکترونیکی به سامانه جامع املاک، بانکها و مراکز مالی برای استعلام آخرین وضع اشخاص حقوقی فراهم شده است.وی در خصوص روند ثبت تمام اطلاعات اشخاص حقوقی هم گفت: از تاریخ راهاندازی سامانه، رویههای درخواست، اختصاص و نگهداری اقلام اطلاعاتی شناسه ملی به صورت مکانیزه انجام میشود. Post was created by GSA Content Generator DEMO.

سامانه ثبت شرکت

۳در این مرحله اطلاعات مربوط به شرکت از جمله محل ثبت، مدت فعالیت، شماره تلفن و ایمیل را وارد کرده و در نهایت کد پستی را وارد نمایید تا سامانه جامع ثبت شرکت ها به طور خودکار آدرس را برای شما نمایش دهد. اطلاعات مربوط به متقاضی نخستین موضوعی است که در این فرم ها باید پر شود. مشخص کردن نوع کمپانی و حوزه فعالیت آن جزو این موارد هستند. نام محل در نام شرکت در صورتی مورد تائید اداره ثبت قرار میگیرد که شرکت حاضر در همان حوزه ثبتی به ثبت برسد. پس از نهایی شدن ثبت شرکت باید ظرف حداکثر دو ماه برای تعیین حوزه مالیاتی، اخذ کد اقتصادی و پلمب دفاتر تجاری اقدام نمود. با گسترش فعالیت اینترنتی اکثر شرکت ها و سازمان های دولتی اداره کل ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری نیز بر آن شده است تا خدمات خود را بیشتر در سمت فضای مجازی انجام دهد تا از تردد بیش از اندازه درخواست کننده ها کم کند.

مسئولیت و ضمانت شرکاء در شرکت با مسئولیت محدود تا سقف میزان سرمایه است. ثبت شرکتهای سهامی خاص و با مسئولیت محدود معمولاً کمتر طول میکشد. بر اساس تازهترین آمار ثبت شرکتها در ایران، شرکتهای با مسئولیت محدود و سهامی خاص بیشترین متقاضی را در سالهای اخیر داشتهاند. با مراجعه به سامانه ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری تمامی اطلاعات مربوط به شرکت من جمله اقامتگاه قانونی ، نام های پیشنهادی ( حداکثر ۵ مورد ) ، تعیین سرمایه شرکت و … طبق قانون از سالهای گذشته قانون ثبت شرکت بر این اساس است که شما به صورت سامانه ای باید شرکت خود را به ثبت برسانید باید از طریق مراجعه به سامانه اداره ثبت شرکت ها نسبت به ثبت شرکت خود اقدامات لازم را انجام دهید. اینگونه از دید قانون نیز به رسمیت شناخته خواهید شد. در قانون تجارت ایران، هفت نوع شرکت تجاری تعریف شده است: شرکت سهامی (خاص و عام)، شرکت با مسئولیت محدود، شرکت تضامنی، شرکت نسبی، شرکت مختلط سهامی، شرکت مختلط غیرسهامی، و شرکت تعاونی تولید و مصرف.

بعد از تاسیس شرکت، شما فقط باید روی بیزینس خود متمرکز شوید و از امکاناتی که ثبت شرکت تجاری در اختیار شما میگذارد در راستای اهداف خود بهره ببرید. زمانی که به سایت اعلام شده مراجعه می کنید در قسمت منوی افقی وارد میز خدمات الکترونیک می شوید و وارد قسمت تاسیس شخصیت حقوقی می شوید. این هزینهها کاملاً مشخص هستند و بیشتر مبالغ پرداختی به حسابهای دولتی واریز میشوند. یکی دیگر از نکاتی که در رابطه با ثبت شرکت در قم باید به آن توجه داشته باشید، شرایط این کار است. پس از فرستادن مدارک به اداره ثبت شرکتها، باید منتظر تایید بازرسان این مرکز شد. همانطور که در مقالات قبلی اشاره کردیم مراحل ثبت شرکت به طور کلی شامل: ثبت شرکت در سامانه اداره ثبت شرکتها، تایید نام شرکت، تنظیم مدارک و ارسال آنها به اداره ثبت شرکتها و ثبت نهایی شرکت میباشد. گفتنی است که تمام اسناد و مدارک باید به تایید شرکا برسند و به دست آنها امضا شوند. معاون قوه قضاییه در خصوص آگهیهای ثبتی هم اظهار کرد: در گذشته و درخصوص آگهیهای فراوانی که روزانه در رابطه با ثبت شرکتها ( مقالات مرتبط با ثبت شرکت – سوالات مرتبط با ثبت شرکت ) و ثبت تغییرات آنها به شکل کاغذی و مکاتبهای به روزنامه رسمی ارسال میشد با جعل و خطاهایی مواجه بودیم.